21.07.2022

Обмін досвідом та чергова допомога: делегація із Закарпаття відвідала Пардубицький край (ФОТО)

Директор Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака Юрій Яцина у складі делегації Закарпатської обласної ради відвідав Пардубицький край Чеської Республіки.

Під час візиту учасники делегації ознайомилися з роботою медичних закладів, відвідали місця проживання біженців з України та ряд виробництв.

«Я був приємно вражений організацією надання медичної допомоги в Чеській Республіці, особливо у Пардубицькому краї. Перш за все, це модернізація лікувальних установ, будівництво нових медичних закладів, організація допомоги пацієнтам з психічними розладами. Делегація відвідала новозбудовану сучасну лікарню швидкої допомоги, яка відповідає всім передовим технологіям в медичній галузі - розповів директор Закарпатської обласної лікарні ім. А.Новака Юрій Яцина.

З делегацією із Закарпаття зустрілися депутати та гетьман Пардубицького краю.

«Ми дуже вдячні нашим колегам з міста Пардубице, особливо гетьману Мартіну Нетоліцкі за чергову допомогу. Цього разу від наших колег ми отримали прекрасні операційні лампи, мікроскоп для відділення отоларингології, дефібрилятори та інші медичні засоби, які стануть в допомозі нашому закладу», - зауважив Юрій Яцина.

Разом з чеськими партнерами відвідали кризовий центр у Пардубице, який з перших днів війни організував оперативну роботу з біженцями. Загалом Чехія прийняла 400 тисяч українців, близько 40 тисяч з них – Пардубицький край.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне